Sakata HIKARU INVERTER SIE/SOE-025SHDC

12120

Sakata
Производитель Sakata Площадь помещения, м2 16-25 Монтаж настенный Функциональные особенности инверторный двигатель ночной режим работы Тип сплит-система Режимы работы обогрев осушение воздуха Адаптация к отрицательной температуре, °C от -11 до -15 Гарантия, лет 3
Інверторний кондиціонер Sakata SIE/SOE-SA – це високотехнологічна техніка, яка дозволяє не просто регулювати температуру, а працювати на охолодження та обігрів у будь-яку пору року. У цих моделях використається інверторний компресор Toshiba. Максимальна витрата електрики припадає саме на період увімкнення та вимикання двигуна компресора. У режимі постійної роботи на мінімальній потужності досягається суттєве (до 50% - на обігріві і до 40% - при охолодженні) зниження електроспоживання, порівняно з неінверторними моделями. Інверторний кондиціонер Sakata працює постійно, не маючи "вмикань-вимкнень", при яких кондиціонер зазнає максимальних навантажень. Тому термін служби у інверторного кондиціонера набагато більший, ніж у звичайного.
Компактний внутрішній блок кондиціонера SAKATA Innovation має LED-монітор. Компоненти внутрішнього блоку легко розбираються для санітарної обробки, що дозволяє утримувати їх у чистоті, не забруднюючи, тим самим повітря, що подається.

Технічні характеристики:
< ul>
  • Робота при низьких температурах.
  • Клас енергоефективності А+.
  • Кондиціонер SAKATA Innovation заправлений озонобезпечним фреоном R410A.
  • тонкого очищення повітря – активний вугільний Carbon і кахетиновий фільтр.
  • 66