Допоможемо вибрати кондиціонер

Безкоштовна консультація
Замовте виклик замірника та отримайте консультацію
і допомогу в підборі обладнання...


Як вибрати кондиціонер

За статистикою середня сім'я із трьох осіб витрачає 13% річного бюджету за комунальні послуги за рахунками за охолодження. Точніше за електроенергію, яку споживає кондиціонер. Тому дуже важливо вибрати правильне обладнання, яке дозволить не лише ефективно охолоджувати, а й заощаджувати ваші гроші. Якщо вибрати кондиціонер малої потужності, його не вистачить, щоб охолодити кімнату. Якщо кондиціонер навпаки великий, повітря буде охолоджуватися настільки швидко, що виникає ризик переохолодження і можливості захворіти.

Що ж потрібно враховувати при виборі кондиціонера для дому?

  1. Площа приміщення

Зі шкільних уроків математики ми знаємо, що площа дорівнює довжині приміщення, помноженої на його ширину. В середньому на один квадратний метр необхідно 0,1 кВт або 100 Вт холоду. Але не варто враховувати лише одну площу приміщення. Ми рекомендуємо враховувати такі фактори, як висота стель, розташування та розмір вікон та дверних отворів, призначення приміщень

  • Якщо приміщення дуже затемнене, зменште потужність на 10 відсотків.
  • Якщо приміщення більш сонячне, збільште потужність на 10 відсотків.
  • Якщо кімнату регулярно відвідують понад дві особи, додайте 300 Вт для кожної додаткової людини
  • Якщо пристрій використовується на кухні, збільште потужність на 1 кВт.

 

  1. Тип кондиціонера

Кондиціонери бувають настінного типу, канального, касетного, мобільного та колонного типу. Як правило, для домашнього використання найпоширенішими є кондиціонери настінного типу. Саме такі кондиціонери можна монтувати як на стадії ремонту так і в готових приміщеннях без шкоди для внутрішнього дизайну.

  1. Функціональні особливості

Насамперед слід розділити кондиціонери на інверторні та не інверторні моделі. Інверторні кондиціонери є більш сучасними пристроями та мають ряд переваг у порівнянні з рештою. Це більш висока енергоефективність, точна підтримка температури, широкий температурний діапазон застосування, надійність та низький рівень шуму. Крім цього, будь-який кондиціонер може комплектуватися іонізатором або додатковою системою фільтрації. Останнім часом популярні моделі, які можуть керуватися за допомогою бездротових мереж Wi-Fi.

  1. Бренд

Важко вибирати кондиціонери серед величезної різноманітності різних брендів. Основне правило - це наявність у продавця сертифіката офіційного дистриб'ютора тієї чи іншої торгової марки. Таким чином, ви будете впевнені, що куплений кондиціонер підтримується офіційною гарантією та у разі поломки буде відремонтований оригінальними та новими запчастинами

  1. Гарантія

Важливий параметр, який дозволяє вам бути на 100% впевненим у надійності кондиціонера протягом усього гарантійного терміну. Нормальна гарантія на кондиціонер вважається від 1 до 3 років залежно від виробника.

Для більш точного підбору кондиціонерів та місць встановлення обладнання радимо звертатися до профільної компанії

Викликати замірника