Mitsubishi Electric MS-GF25VA/MU-GF25VA

17327

Mitsubishi Electric
Производитель Mitsubishi Electric Площадь помещения, м2 16-25 Монтаж настенный Функциональные особенности не инверторный двигатель для сервернойТип сплит-система Режимы работы осушение воздуха Адаптация к отрицательной температуре, °C от -1 до -5 Гарантия, лет 2
Унікальна функція I FEEL, що базується на принципах нечіткої логіки, дозволяє автоматично визначити найбільш комфортну температуру для кожного користувача. Велика продуктивність повітря і широкий кут подачі повітряного потоку гарантують рівномірне охолодження і обігрів навіть для приміщень складної форми. У волокна наноплатинового фільтра вбудовані платиново-керамічні частинки нанометрового діапазону, завдяки яким фільтр здійснює антибактеріальну та антивірусну обробку повітря, а також знищує запахи. По ефективності обробки повітря наноплатиновий фільтр перевершує катехіновий. Корпус моделей серії GF виготовлений із високоякісної пластмаси, що має гладку поліровану поверхню. Низький рівень шуму – від 25 дБ (А). Досягнуто високої енергоефективності EER = 3,24 у класі систем без інверторного приводу. Значні можливості по довжині магістралі хладагента та перепаду висот. Авторестарт. Автоматичне повернення кондиціонера до попереднього робочого режиму після відновлення електроживлення.

Mitsubishi Electric

На заводах MITSUBISHI ELECTRIC CORPORATION впроваджено єдину систему контролю якості. Усі матеріали та вироби, що надходять завод від постачальників, проходять вхідний контроль на відповідність технічним умовам. На кожному з етапів виробництва діє проміжний контроль якості компонентів. Після сходу з конвеєра, кожен кондиціонер проходить тест на функціонування протягом 20 хвилин. Інформація про персонал, який працював над збиранням, а також результати тесту зберігаються в комп'ютері для кожного кондиціонера протягом декількох років. Щодня кілька кондиціонерів із партії проходять додаткову посилену перевірку у лабораторіях заводу. Всі кондиціонери Mitsubishi Electric мають низький рівень шуму та оригінальний дизайн, завдяки чому виріб ідеально вписується у будь-який інтер'єр. Крім того, такі кондиціонери надзвичайно зручні в управлінні та ергономічні. Кожен кондиціонер Mitsubishi Electric - це поєднання найновіших досягнень і технологій у галузі кліматичних установок та кондиціювання з привабливою помірною ціною, що робить виріб доступним та практичним.

Можна використовувати при негативній температурі від -1°C до -5°C

Цей кондиціонер можна використовувати при негативних температурах від -1°C до -5°C.
Цей кондиціонер можна використовувати при негативних температурах

Присутня функція осушення повітря

Працюючи як осушення, кондиціонер усуває зайву вологу з повітря. Цей процес відбувається через таке явище, як конденсація, тобто випадання вологи на холодні предмети в теплому приміщенні. Варто зазначити, що режим осушення не впливає на температуру в приміщенні. Як тільки вона підвищиться на один градус, система автоматично запустить режим осушення. Як тільки вона опуститься на пів градуса, режим вимкнеться. Особливо актуальна ця функція у весняні та осінні місяці.
Сушка воздуха кондиционером

Тип кондиціонера: Спліт-система

split.pngСпліт-системи (англ. split — розщеплення) — складаються з двох блоків, внутрішнього та зовнішнього розміщення, з'єднаних між собою мідними трубами, якими циркулює хладон. Зовнішній блок містить (подібно до холодильника) компресор, конденсатор, дросель і вентилятор; внутрішній блок - випарник та вентилятор. Розрізняються за типом виконання внутрішнього блоку: настінний, канальний, касетний, підлогово-підстельовий (універсальний тип), колонний та інші.
Сплит система купить


Спліт-система, що працює на обігрів, це тепловий насос “повітря-повітря”, а по суті – супер економічний обігрівач, який видає теплову енергію в кілька разів більше, ніж споживає енергії електричної. Так, на 1 кВт споживаної енергії від електромережі кондиціонер видає від 2,5 кВт до 4,2 кВт тепла. Потрібно врахувати, що ця цифра правильна за температури зовнішнього повітря від 0°С до +5°С.

Якщо порівняти кондиціонер зі звичайним електричним приладом - масляним радіатором, кон вектором і т.д, то останній, споживаючи 1 кВт електроенергії, видає у вигляді тепла 0,9-0,95 кВт, що не є енергозберігаючим споживанням. При обігріві кондиціонером на один кіло Ватт споживаної електроенергії
409